Екструзія : розтягування штранга
На відміну від інших технологій, при яких керамічні вироби спресовуються окремо майже з сухого грануляту, при екструзії бажаний формат або складний профіль формується з пластичної маси з залишковою вологістю ок. 15 % на безперервному штрангу за допомогою отвору, на якому на поперечному перерізі тільки виконується зріз потрібної довжини.
Різноманітність фасонних елементів та морозостійкість – завдяки екструзії
При сухому пресуванні можливості створення складних форм обмежені. А екструзія дозволяє випускати різні фасонні керамічні елементи з індивідуальними особливостями. Цей метод і простіший, і естетичніший. До речі, про комфорт у застосуванні: тільки фасонні елементи дозволяють зробити керамічне покриття для підлоги досконалим.
Метод екструзії гарантує морозостійкість виробів. Завдяки вищому рівню водопоглинання, особливої пористої структури та оптимальним адгезійним властивостям плити Keraplatte® та елементи Keraelemente® є оптимальним рішенням для балкону та тераси незалежно від клімату.
|
|
Випалення в тунельній печі
Надзвичайно соковиті кольори та небувала здатність навантаження – результат тривалого випалу. Відсутність глазурі, природність і міцність: такі класичні властивості кераміки після випалу тунельної печі. Цей спеціальний метод випалу відрізняється тим, що сьогодні не характерно для промислових процесів – тривалістю, відсутністю будь-якого поспіху.
Випалювання в тунельній печі триває від 36 до 48 годин. Матеріал обробляється неквапливо, в щадному режимі, при оптимальній тривалості фаз нагрівання, випалу та охолодження. Від цього режиму вирішальною мірою залежать властивості продукту. Крім цього, ця технологія забезпечує надзвичайно соковиті кольори та величезну здатність навантаження кераміки.
Дуже однорідна пориста структура та повністю спечений, фарбований сирець забезпечують стійкість кераміки на злам і роблять її високоміцною. Адже в тунельних печах легко регулюється температура випалення та атмосфера. А те, що обробляється довго, виглядає чудово навіть без глазурі. Навіть для хімічної кольорової реакції під час випалу тунельної печі залишається достатньо часу.
Найсучасніший сьогодні у світі завод із роликовою піччю для обробки в одній печі. Довжина роликової печі – майже 90 м-коду.
Найсучасніша технологія обробки в одній печі для інноваційних виробів
У 2008 році було введено в дію новий високотехнологічний екструзійний центр STRÖHER, в якому використовується найсучасніший у світі метод обробки в одній печі. Застосування роликових печей – ще один шлях до дотримання наших принципів щодо продукції та асортименту, адже для нас покриття для підлоги ідеально лише за наявності відповідних фасонних елементів.
З того часу всю увагу ми приділяємо креативному розширенню можливостей створення нових форм та форматів. В результаті нова продукція, нові елементи та фасонні деталі, які досі не мають аналогів за розмірами, сучасною обробкою та прямолінійністю, стають на ринку сенсаційним товаром.
Повністю автоматичне керування накопичувачами за допомогою GPS забезпечує ефективну роботу заводського відділу логістики.